Πρόγραμμα Σπουδών

Πρόγραμμα σπουδών

Το πρόγραμμα σπουδών ενός σχολείου ξένων γλωσσών είναι: ο καθορισμός διδακτέας ύλης  (syllabus), η μέθοδος(approach, methodology) που ακολουθείται στη διδασκαλία της γλώσσας και ο συνολικός χρόνος(total course time)  που θα χρειαστεί για να φθάσει ο σπουδαστής στα διάφορα επίπεδα γνώσης της γλώσσας, καθώς επίσης και ο τρόπος χρήσης των διάφορων εργαλείων(tools), όπως βιβλία, διαδραστικά μέσα…

Δείτε περισσότερα

Διάρθρωση των τάξεων

english-classroom-kids

Η διάρθρωση των τάξεων (όπως τις ξέρει ο πολύς κόσμος) για νεαρούς σπουδαστές διαμορφώνεται ως εξής: ΔΙΑΡΘΡΩΣΗ ΤΑΞΕΩΝ – ΕΠΙΠΕΔΩΝ ΤΑΞΗ ΗΛΙΚΙΑ ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ/ΕΒΔΟΜΑΔΑ Nursery 5-6 2 Pre-Junior 6-7 2 A’ Junior 7-8 4 +1 Ενισχυτική ( αν χρειάζεται ) B’ Junior 8-9 4 +1 Ενισχυτική ( αν χρειάζεται ) A’ Advanced 9-10 6 +1…

Δείτε περισσότερα

Εξετάσεις Πιστοποίησης

eksetasis_pistopoihsis Πιστοποίηση ξένης γλώσσας Από το Νοέμβριο του 2001 ισχύει σε όλες τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης, άρα και στην Ελλάδα, το Κοινό Ευρωπαϊκό Πλαίσιο Αναφοράς για τις γλώσσες, το γνωστό ίσως σε κάποιους CEFR (Common European Framework of Reference for languages), όπου καθορίζονται τα διάφορα (6) επίπεδα γλωσσομάθειας, τα οποία είναι τα εξής: A Basic...

Δείτε περισσότερα

Τα ποσοστά επιτυχίας (ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΧΙ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ) σε όλη την Ελλάδα των εξετάσεων των 2 μεγάλων πανεπιστημίων του εξεταστικού οργανισμού CaMLA, δηλαδή Michigan & Cambridge για το 2013 ήταν για το επίπεδο B2 (Lower) περίπου στο 60% και για το επίπεδο C2 (Proficiency) περίπου στο 50%, δηλαδή στους 10 που έδωσαν για Lower πέρασαν οι 6 και στους 10 που έδωσαν για Proficiency πέρασαν οι 5.

Εμείς δεν θα δώσουμε ποσοστά επιτυχίας του σχολείου μας, αφού όλοι σχεδόν λένε ότι πλησιάζουν το 100%. Θα πούμε πόσοι έδωσαν και πόσοι και ποιοί πέρασαν στις εξετάσεις για τα επίπεδα B2 και C2. Στη διάθεσή όλων, εφόσον ζητηθούν, και τα τηλέφωνά τους για επαλήθευση.

Ελέγξτε τα αποτελέσματά μας

2017

C2 (Γ2): ECPE (PROFICIENCY)

1. ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ
2. ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΔΑΝΤΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΚΟΛΥΡΗ
4. ΦΡΟΣΩ ΝΙΤΑ
5. ΤΖΟ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

B2: ECCE(LOWER)

1. ΦΑΙΗ ΤΣΕΣΜΕΛΗ
2. ΞΑΝΘΗ ΜΑΝΟΥ
3. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ
4. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΖΑΡΚΑΛΗ
5. ΚΑΛΥΨΩ ΛΑΔΑ
6. ΒΑΣΙΑ ΤΖΙΜΑ
7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ
8. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΙΤΣΑ
9. ΧΑΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
10. ΓΙΩΤΑ ΚΑΛΛΙΛΑ
11. ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ
12. ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΥ
13. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ
14. ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ

2016

ECPE CaMLA (PROFICIENCY): – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 12 ΠΕΡΑΣΑΝ: 12, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
  2. ΑΜΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΗ
  3. ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΜΙΛΑΝ
  4. ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΜΙΛΑΝ
  5. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΙΑΣΣΑΣ
  6. ΘΕΜΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
  7. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΣΑΣ
  8. ΑΘΗΝΑ ΠΕΤΣΑ
  9. ΒΑΛΙΑ ΒΑΛΤΖΟΓΛΟΥ
  10. ΝΑΝΣΥ ΓΑΛΛΙΟΥ
  11. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
  12. ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ

ECCE CaMLA (LOWER): – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 14 ΠΕΡΑΣΑΝ: 14, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΝΑΣΙΑ ΚΟΪΚΑ
  2. ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ
  3. ΠΕΓΚΥ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
  4. ΔΑΝΑΗ ΒΑΤΑΜΙΔΗ
  5. ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΚΟΛΥΡΗ
  6. ΝΤΕΜΥ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΙΟΥ
  7. ΜΠΕΣΥ ΣΤΑΥΡΑΚΗ
  8. ΧΑΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ
  9. ΦΡΟΣΩ ΝΙΤΑ
  10. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΕΛΟΥΔΗΣ
  11. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ
  12. ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
  13. ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΥ

2015

LOWER ECCE CAMLA (CAMBRIDGE MICHIGAN LANGUAGE ASSESSMENT): – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 18 ΠΕΤΥΧΑΝ: 17, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΒΑΛΙΑ ΒΑΛΤΖΟΓΛΟΥ
  2. ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΜΙΛΑΝ
  3. ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΜΙΛΑΝ
  4. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΛΛΙΟΥ
  5. ΜΥΡΤΩ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ
  6. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΣΕΡΟΣ
  7. ΜΑΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΤΣΕΛΗ
  8. ΘΕΜΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
  9. ΑΘΗΝΑ ΠΕΤΣΑ
  10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΣΑΣ
  11. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣ0ΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
  12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΙΖΙΩΤΗΣ
  13. ΘΑΝΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
  14. ΜΑΝΘΟΣ ΛΕΟΣ
  15. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΡΟΓΚΟΝΤΟΦ
  16. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΙΑΣΣΑΣ
  17. ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ

PROFICIENCY ECPE CAMLA (CAMBRIDGE MICHIGAN LANGUAGE ASSESSMENT): – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 7 ΠΕΤΥΧΑΝ: 5, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΡΤΕΝΑΛΗ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΤΟΥΖΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  4. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
  5. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΤΟΥΖΟΥ

2014

C2=PROFICIENCY – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 5 ΠΕΤΥΧΑΝ: 4, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΘΑ
  2. ΠΟΠΗ ΚΑΤΤΕ
  3. ΕΦΗ ΙΣΑΑΚΟΓΛΟΥ
  4. ΝΟΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

B2=LOWER – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 14 ΠΕΤΥΧΑΝ: 13, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
  2. ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ
  3. ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΟΥΜΠΑΣΗ
  4. ΝΙΚΟΛ ΜΠΕΝΤΕΒΗ
  5. ΤΟΝΙΑ ΞΗΡΟΥ
  6. ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ
  7. ΠΟΠΗ ΖΑΧΑΡΙΑ
  8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΑΡΟΣ
  9. ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ
  10. ΦΩΤΗΣ ΝΤΟΥΖΟΣ
  11. ΘΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ
  12. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΤΟΥΖΟΥ
  13. ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

2013

C2=PROFICIENCY – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 8     ΠΕΤΥΧΑΝ: 7, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΠΕΓΚΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  2. ΕΒΕΛΥΝ ΒΑΛΤΖΟΓΛΟΥ
  3. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ
  4. ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΔΑΣ
  5. ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΗΣ
  6. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ
  7. ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

B2=LOWER – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 15     ΠΕΤΥΧΑΝ: 13, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΘΑ
  3. ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΑΡΑΚΗ
  4. ΜΕΓΚΥ ΜΠΙΛΛΑ
  5. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  6. ΕΦΗ ΙΣΑΑΚΟΓΛΟΥ
  7. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
  8. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΤΑΣ
  9. ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  10. ΡΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
  11. ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΓΚΗ
  12. ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΩΒΟΣ
  13. ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

2012

C2=PROFICIENCY – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 9     ΠΕΤΥΧΑΝ: 8, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΛΙΟΣ
  2. ΔΑΝΑΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
  3. ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
  4. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
  6. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ
  7. ΑΛΕΞ ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ
  8. ΕΥΘΥΜΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ

B2=LOWER – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 24     ΠΕΤΥΧΑΝ: 22, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΕΒΕΛΥΝ ΒΑΛΤΖΟΓΛΟΥ
  2. ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
  3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ
  4. ΟΛΓΑ ΜΠΛΕΤΣΗ
  5. ΟΛΓΑ ΒΩΒΟΥ
  6. ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΔΑΣ
  7. ΠΕΓΚΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  8. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΙΖΑΣ
  9. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ
  10. ΝΟΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
  11. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ
  12. ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ
  13. ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ
  14. ΕΥΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΓΙΩΤΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ
  16. ΦΑΙΔΡΑ ΚΑΨΙΜΑΛΗ
  17. ΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
  18. ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
  19. ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
  20. ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
  21. ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΑΡΟΥ
  22. ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΗΣ

2011

C2=PROFICIENCY – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 8 ΠΕΤΥΧΑΝ: 6, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΙΖΑ
  2. ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΕΡΠΕΛΗΣ
  3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΑΡΑΚΗΣ
  4. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΟΣ
  5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΣΚΑ
  6. ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΤΟΥΖΟΥ

B2=LOWER – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 17 ΠΕΤΥΧΑΝ: 15, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΛΙΟΣ
  2. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ
  3. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΝΤΖΙΟΥ
  4. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ
  5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
  6. ΕΥΘΥΜΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
  7. ΑΡΤΕΜΙΣ NTOYZOY(MAIO LOWER, ΝΟΕΜΒΡΙΟ PROFICIENCY)
  8. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΙΡΚΑ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ
  10. ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΡΥΠΙΔΗ
  11. ΑΛΕΞ ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ
  12. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
  13. ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
  14. ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
  15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΥΣΚΑΣ

2010

C2=PROFICIENCY – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 17 ΠΕΤΥΧΑΝ: 15, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΑΣ
  3. ΑΜΑΛΙΑ ΤΣΕΤΣΕΛΗ
  4. ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ
  5. ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΗ
  6. ΔΑΝΑΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
  7. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΓΙΑΖΟΣ
  8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΠΕΛΗΣ
  9. ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΣΑΠΑΚΗΣ
  10. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΗ
  11. ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΕΝΤΖΙΟΥ
  12. ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΤΗ
  13. ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ
  14. ΣΠΥΡΟΣ ΚΛΟΥΔΑΣ
  15. ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΤΣΕΛΗΣ

B2=LOWER – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 15 ΠΕΤΥΧΑΝ: 13, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΕΡΠΕΛΗΣ
  2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΑΡΑΚΗΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΣ
  4. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΛΕ
  5. ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΛΟΡΙΖΟΣ
  6. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΟΣ
  7. ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΡΑΦΗ
  8. ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΣΚΑ
  10. ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
  11. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΗ
  12. ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ
  13. ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΓΚΗΣ

2009

C2=PROFICIENCY – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 7 ΠΕΤΥΧΑΝ: 6, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΕΦΗ ΚΛΟΥΔΑ
  2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΑΜΠΑΜΕΤΟΣ
  3. ΣΤΑΘΗΣ ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ
  4. ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΔΕΛΟΥΔΗ
  5. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ
  6. ΝΕΦΕΛΗ ΜΗΝΑΚΑΚΗ

B2=LOWER – ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΔΩΣΑΝ: 14 ΠΕΤΥΧΑΝ: 12, ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ:

  1. ΜΑΡΙΑ ΓΡΥΠΑΡΗ
  2. ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΕΝΤΖΙΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΑΣ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΗ
  5. ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΤΗ
  6. ΣΠΥΡΟΣ ΚΛΟΥΔΑΣ
  7. ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΡΜΑΤΑΣ
  8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΤΣΕΛΗΣ
  9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΤΟΥΚΛΑΣΚΑ
  10. ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
  11. ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΟΓΛΙΔΟΥ
  12. ΜΑΡΘΑ ΧΑΣΑΠΑΚΗ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δεν επιλέγουμε εμείς ποιοί θα πάρουν μέρος στις εξετάσεις. Αυτό το αποφασίζουν οι ίδιοι οι σπουδαστές με τους γονείς τους, αφού είναι όλοι απολύτως ενήμεροι για τις πραγματικές επιδόσεις τους.